Buďte plni energie i na podzim. Pořiďte si venkovní vířivku, která rozproudí krev a uvolní bolavé svaly

Není pochyb o tom, že pobyt ve vířivce je naprosto dokonalou relaxací. Kromě samotných chvil odpočinku ale proudy vody dokonale uvolní zatuhlé svalstvo, rozproudí vám krev v žilách a dobijí vás energií. Proč však navštěvovat přeplněná a předražená wellness centra, když si svůj vysněný relax můžete užívat i doma, respektive na zahradě či terase. Stačí pořídit si venkovní vířivku a soukromé wellness centrum máte k dispozici 365 dnů v roce.

Venkovní vířivky jsou na vzestupu

Prodej vířivek dosahuje v posledních letech opravdového boomu a tyto velké vany postupně vystrnaďují i bazény. A není se vlastně ani čemu divit. Však venkovní vířivka zabere v porovnání s bazénem mnohem méně místa, stát nemusí jen na zahradě, ale bohatě jí postačí i terasa, a pokud zvolíte správný model, můžete ji využívat po celý rok bez nutnosti zastřešení. Jediné, co od vás bude vyžadovat, je rovný zpevněný pozemek s dostatečnou nosností a možností připojení k elektřině, přívod vody nemusí být v těsném dosahu.

Tipy na nákup:  Proč je designové osvětlení s propracovanými detaily velmi cenným prvkem interiéru

Nakupujte kvalitní výrobky – ušetříte za provoz

Vzhledem k tomu, že od venkovní vířivky očekáváme, že bude sloužit řadu let, a také chceme, aby dosahovala těch nejlepších výsledků i při uvolňování svalstva, není rozhodně dobré pořizovat levné modely z hobby marketů – vždy byste si měli pořídit kvalitní model od renomovaného výrobce. Nemáte-li s výběrem vířivky žádnou zkušenost, doporučujeme vám navštívit showroom společnosti Spahouse v Praze, Brně nebo Hradci Králové. Spahouse se prodeji vířivek věnuje již řadu let a v tamních showroomech vám poskytne nejen detailní informace, ale zároveň si zde můžete vířivku vyzkoušet.

Nechte tedy podzimní chmury a nedostatek energie letos jiným a ponořte se do horké tryskající vody. A podzim bude krásný…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *