Dětský pokoj zařizujte s rozmyslem, vyplatí se vám to

Pokud patříte mezi pravidelné diváky pořadů o bydlení, určitě máte už poměrně dobrou představu o tom, kolik vás bude vybavení dětského pokoje stát, až do toho bude chtít opravdu „praštit.“ Díky našim dobrým tipům si však nemusíte brát půjčku ani zadlužit kompletně celé příbuzenstvo. Vybavení lze totiž nakupovat i postupně – podle potřeby.

Jen málokteré dítě má svůj vlastní pokoj už od narození. Vždyť první měsíce svého života stejně tráví v těsné blízkosti rodičů a dětská postýlka se obvykle vejde i do ložnice. S prvními krůčky však začíná být řešení samostatného prostoru akutnější.

Více cest k jedinému cíli

Malý človíček není zpočátku příliš náročný. Postačí mu pohodlná postel pečující o zdraví jeho páteře a kousek místa na hraní. U chlapců je velmi oblíbená postel auto, holčičky většinou ocení něco více pohádkového.

Tipy na nákup:  10 nejlepších nápadů na rustikální dětský pokoj pro vaše malé ratolesti

Dalším nezbytným prvkem se brzy stane komoda nebo jiný praktický úložný prostor pro uskladnění hraček či oblečení. A právě v tomto bodě se už vyplatí nad nákupem trochu více přemýšlet. Řada rodičů v této chvíli rovnou pořídí kompletní vybavení dětského pokoje se vším všudy, aby celý prostor harmonicky ladil dohromady.

Pokojíček, který se přizpůsobí dětem

Sektorový dětský nábytek však nabízí svým majitelům mnohem více možností. Ustálené kolekce lze dokupovat po jednotlivých dílech, přesně podle aktuálních potřeb a přání dítěte. Není proto třeba mít stranou velké množství peněz na nenadálé investice nebo po narození dalšího sourozence kompletně přebudovávat celou místnost od základů.

Navíc nejste při takovém stylu zařizování ničím omezeni. Nikdy totiž nevíte, co vám život přinese, a z malého rošťáka může za pár let vyrůst třeba roztržitý knihomol, který mnohem více než velkou postel ocení komfortní psací stůl a velkou knihovnu. V batolecím věku však nic z toho nepoznáte, takže se klidně může stát, že veškerá vaše snaha přijde takříkajíc vniveč a vy bude znovu na samém začátku.

Tipy na nákup:  Levný nábytek: Kvalita, dostupnost a stylové řešení pro váš domov

Tomu všemu umí sektorový dětský nábytek předcházet. U osvědčených prodejců, například na stránkách www.hmnabytek.cz, navíc máte jistotu, že váš vysněný dětský pokoj zůstane v nabídce ještě mnoho let, takže své plány nebudete muset měnit či upravovat. A taková jistota je v rodinném rozpočtu k nezaplacení.

Dětský pokoj zařizujte s rozmyslem, vyplatí se vám to
Dětský pokoj zařizujte s rozmyslem, vyplatí se vám to

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *