Udělejte maximum pro kvalitní spánek

Snem mnoha z nás je probouzet se po dlouhém, klidném a ničím nerušeném spánku. Protože pouze kvalitní spánek dokáže vykouzlit úsměv na vaší tváři a vůbec nezáleží na tom, zda jste maminka na mateřské dovolené, manuálně pracující tatínek, senior s bolavými zády nebo student, který celý den prosedí u počítače nebo v knížkách. Na správný spánek bychom se měli zaměřit všichni bez rozdílu a udělat maximum, abychom se do postele vždy těšili.

Vybíráme polštář

Kromě kvalitní matrace budete potřebovat také pohodlný polštář. Víte, jak vybrat zdravotní polštář na krční páteř a kdy po něm sáhnout? Jakmile vás začne bolet za krkem, trápíte se ztuhlou šíjí nebo máte bolesti hlavy, opatřete si anatomicky tvarovaný polštář. Ten je vyráběn z paměťové nebo líné pěny a zaručuje, že se přizpůsobí přesně vašim křivkám a vždy se vrátí do původního stavu. Potah polštáře je samozřejmě snímatelný a pratelný, takže jej můžete kdykoliv pohodlně vyprat a vzít si ho na cesty nebo mít připravený kdykoliv v ložnici jako prevenci proti bolavému krku.

Tipy na nákup:  Na novém nábytku nešetřete – nemuselo by se vám to vyplatit

Velmi populární jsou také matrace z paměťové pěny. Ta se přizpůsobuje tělesné teplotě člověka a formuje se přesně podle zakřivení páteře. Uleví tak vašim bedrům, lopatkám a rozloží váhu po celé délce matrace. Tyto matrace jsou nejen velmi oblíbené, ale zejména vysoce kvalitní a doplněné snímatelným potahem pro jednoduchou údržbu.

Využijte slev a akcí

Chcete-li mít dobrý základ pro svůj spánek, investujte do kvalitních matrací, které jsou sice dražší, ale pokud využijete chytrých akcí, kdy za cenu jedné matrace pořídíte dva stejné kusy, náklady jsou hned snesitelnější. Zajímavé slevy a výhodné akce najdete například na Zdravyspanek.cz, kde načerpáte novou inspiraci pro nákup matrace i dalšího příslušenství pro kvalitní zázemí ložnice či dětského pokoje. Nezapomeňte, že podle typu matrace budete potřebovat sladit k posteli také rošt, který může být polohovací, pevný nebo motorový.

Tipy na nákup:  Eleganci a pohodlí do vašeho domova vám přinese Luxora.cz

Inspirujte se

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *