Vybíráte sedací soupravu? Nechte si nezávazně poradit od odborníků!

Obývací pokoj je místem, kde trávíme (samozřejmě ihned po ložnici) nejvíce času z celého dne. Právě tady se odehrávají ty nejkrásnější okamžiky od rodinných oslav až po příjemná večerní posezení nad skleničkou dobrého vína. Jde o místo, kde se chceme cítit dobře a pohodlně. A právě to bývá někdy kamenem úrazu.

Sedací souprava je středobodem každého pokoje a nezáleží na tom, jestli je původně zamýšlena jen jako doplněk luxusní obývací stěny nebo jako místo pro přespání pravidelných hostů. Její vzhled je důležitý stejně jako nabízený komfort.

Osobní návštěva prodejny pro správný výběr často nestačí

Nabídka kamenných obchodů je chtě nechtě omezená jejich plochou. Internetové obchody jsou na tom co do nabídky mnohem lépe, ale pouhé shlédnutí sedací soupravy na monitoru, který může díky svému nastavení skutečné barevné spektrum citelně zkreslit, pro správný výběr jednoduše nestačí.

Tipy na nákup:  Praktické rady pro údržbu dřevěného nábytku

Lumax kombinuje výhody obou přístupů

Například sedací soupravy jsou zde dostupné v 600 různých modelech a provedeních. K mání jsou sedací soupravy rohové, ve tvaru písmene U a další typy. Vybere si tak opravdu každý. Vaše volba barvy nebo vzhledu potahu sedaček a křesel navíc není závislá na aktuální nabídce, ale může se šikovně odpíchnout od bohatého vzorníku látek.

Nejste si jistí, jestli by se půvabný hořčicový odstín hodil k vašim tyrkysovým závěsům nebo pátráte pro té nejkrásnější zelené do jinak červeného interiéru? Pak neváhejte a zavolejte. Vyškolená obsluha vám poradí nebo přímo pošle na vaši adresu vzorky použitých látek, abyste si mohli vše vyzkoušet pěkně v klidu a pohodlí domova.

Lumax vám poskytne i záruku kvality

Veškerý nábytek pochází výhradně od renomovaných výrobců, kteří pro jeho výrobu používají jen ty nejkvalitnější materiály. Inspiruje se aktuální trendy, ale nekopíruje je, takže výsledkem je moderní ale nadčasové provedení. A doprava? Ta je realizována vlastními zaměstnanci, takže Lumax přímo odpovídá za její kvalitu – od bezpečí připravovaného zboží až po doručení v čase, který vám nejlépe vyhovuje.

Tipy na nákup:  Tajemství útulného domova s koupelnovým vybavením od Absulo

Nechte se inspirovat širokou nabídkou nábytku nejen do obývacího pokoje. Využijte výhodných cenových nabídek a vytvořte si takové bydlení, o jakém jste zatím jen snili!

Vybíráte sedací soupravu? Nechte si nezávazně poradit od odborníků!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *