Jak na hloubkové čištění sedačky? S hadrem si nevystačíte

Vložit úklid společných bytových prostor do rukou odborníků jsme si už zvykli, proč však totéž odmítáme za prahem svého bytu? Místo toho trávíme každý rok úmorné hodiny čištěním koberců nebo sedaček, s nimiž by si profesionální technika poradila doslova za pár okamžiků.

Uvažovali jste někdy o tom, kolik špíny se drží ve vaší sedací soupravě? Zbytky vlasů a kůže poskytují ideální prostředí pro růst roztočů a bakterií, a to nepočítáme lupínky chipsů a drobty chleba, které zapadnou do spár a záhybů polštářů. Ale zatímco hrubý nepořádek poměrně snadno odstraníte vysavačem, v případě potu, kožního mazu apod. už řešení tak snadné nebývá. Běžné čističe se často nesnesou s materiálem sedačky a likvidovat biologické znečištění agresivní chemií není většině z nás zrovna příjemné. Sedačka navíc poté velmi dlouho čpí.

Tipy na nákup:  Pronájem elektrocentrál vyřeší problémy při výpadku elektrické energie

Jak to dělají v Olomouci

Pokud si objednáte čištění sedacích souprav v Olomouci, zcela určitě narazíte na společnost Remiáš Global Services s.r.o. Ta se specializuje především na pravidelný úklid bytových domů a rezidencí. Své zkušenosti však dokázala přetavit i na široké portfolio služeb určených pro běžné uživatele.

Například již zmíněné sedačky čistí špičkovými extraktory s výkonnými čerpadly. Ty vstřikují čistící látku hluboko do útrob sedačky, a následně ji odsávají. Nehrozí tedy zapaření anebo dlouhé vysychání. Tato technologie plně vyhovuje prakticky každému materiálu od jemné ekologické kůže až po problematicky čistitelný semiš.

Zářivé barvy bez bakterií

Ale hygienicky čistá sedačka není vše. Čištění extraktorem dokáže vrátit vašemu nábytku i původní barvy a lesk. Při práci s hadrem nebo houbičkou se špína rozmazává, extraktor ji však přímo odsaje pryč.

Čištění sedaček Olomouc je možné si objednat prakticky v jakýkoli čas. Problémem nejsou večerní hodiny ani víkendové dny. Ale odborně vyškolení pracovníci společnosti Remiáš za vámi přijedou prakticky kamkoliv. Stačí se domluvit na termínu, který vám bude plně vyhovovat.

Tipy na nákup:  Význam popelnic v moderním odpadovém hospodářství
Jak na hloubkové čištění sedačky? S hadrem si nevystačíte
Jak na hloubkové čištění sedačky? S hadrem si nevystačíte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *