Proč je designové osvětlení s propracovanými detaily velmi cenným prvkem interiéru

Osvětlení je jedním z nejdůležitějších prvků interiérového designu. Ve hře není jen jeho praktičnost naopak – může v prostoru navodit určitou náladu nebo mu dodat zcela jiný rozměr například co do hloubky.

Profesionálové dobře vědí, že různé typy osvětlení mohou v lidech pobývajících v konkrétní místnosti vyvolat různé pocity a směle toho využívají. Záleží ovšem i na detailech provedení. Perfektní dojem může „rozbít“ i taková maličkost, jako je například nevzhledná šňůra vedoucí od lampičky. A právě proto jsou tu oplétané kabely.

Jak využít osvětlení v prostoru

Všeobecně platí, že čím více osvětlujete stěny, tím je to pro váš interiér lepší. A to jednoduše proto, že více můžete takříkajíc ohnout iluzi prostoru, takže váš obývací pokoj nebo třeba ložnice bude vypadat větší a prostornější. Ale zapomínat byste neměli ani na použití směrového osvětlení, které dokáže velmi nenásilně zjemnit barvy stěn, takže vás ani velmi křiklavé barvy (jež jsou tak výhodné pro denní činnosti a aktivitu) nebudou rušit při večerním odpočinku

Tipy na nákup:  Na venkov patří retro nábytek

Je však samozřejmé, že jen jedno jediné světlo v místnosti stačit nebude. A čím více světel doma máte, tím více šňůr a kabelů budete muset nějakým způsobem schovat. Zapomeňte na různé ozdobné listy. Pomoci vám může český výrobce textilních opletených kabelů Bohemia-Design.com. V jeho nabídce toho však najde mnohem víc, zabývá se totiž mimo jiné i výrobou různých doplňků a příslušenství pro svítidla. Cizí mu však není ani zakázková výroba exteriérových doplňků Praha.

Vše pro váš dvůr i zahradu

Pokud potřebujete vytvořit na míru například plůtek, dřevník nebo nevšední zahradní dekoraci, nechte je kvalitně ošetřit proti vnějším vlivům. Všechny vaše požadavky splní práškové lakování komaxit,  které tito specialisté také nabízejí. A to už od jednoho kusu – záleží tak jen na vás, jak si rozhodnete ozvláštnit své bydlení.

Tipy na nákup:  Vzdušné schodiště je moderním trendem

Inspirujte se

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *