Na novém nábytku nešetřete – nemuselo by se vám to vyplatit

Rekonstruujete stávající byt nebo jste si splnili svůj velký sen a pořídili vysněný rodinný domek, který nyní zařizujete? Ať je vaše situace jakákoli, jistě budete vybírat nový nábytek a bytové doplňky. Protože nepatří koupě nábytku k nejlevnějším, řada z nás se při výběru zaměřuje na cenu, nikoli na kvalitu. Prvotní nadšení a radost pak za krátkou chvíli střídá rozhořčení a zlost. Nové kousky do bytu, který pořídíte za několik stovek korun, totiž nemůže sloužit věčně. Proto je vhodné sázet na kvalitní nábytek, jehož cena sice není zanedbatelná, na druhou stranu je ovšem vykoupena estetickou dokonalostí, stejně jako dlouhou životností. Jak na to? Prozradíme vám to na následujících řádcích!

Materiály nepodceňujte

Na trhu se setkáte s nepřeberným množstvím kvalitních i těch méně kvalitních druhů nábytku. O tom, zda budete muset postel za několik měsíců vyměnit, či vám bude sloužit po mnoho dlouhých let, rozhoduje často cena. Mezi nekvalitnější a nejžádanější materiály patří pochopitelně masiv, který ovšem řada osob považuje za materiál, který se do dnešní moderní doby nehodí. Opak je ovšem pravdou. I masiv může být dominantou moderní postele, která vydrží dlouhá léta. Obecně tedy můžeme doporučit tvrdé druhy tuzemských i exotických dřevin, které vynikají svou kvalitou, designem, ale i životností. Mezi materiály, kterým byste se měli naopak vyhnout, patří dřevotříska, jež je sice levnější, ale nevyniká tak dlouhou životností.

Tipy na nákup:  Proč si vybrat matrace z Bazyl.cz
Na novém nábytku nešetřete – nemuselo by se vám to vyplatit
Na novém nábytku nešetřete – nemuselo by se vám to vyplatit

Nábytek vybírejte pouze u známých a ověřených prodejců

Vyhněte se nápadně levnému nábytku nebo pofiderním obchodním domům za našimi hranicemi. Raději sázejte na tuzemské kousky a známé výrobce či prodejce nábytku. Ať už sháníte noční stolky do nové ložnice, obývací stěnu nebo snad novou pohovku, vždy si dejte na jejich výběru záležet. Bohatá nabídka kvalitních nábytkářských kousků je pro vás připravená například v e-shopu home4us.cz, který se profiluje jako specialista na kožený nábytek s dlouhou životností a vymazleným designem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *