Kuchyňské studio je prvním krokem k vaši nové kuchyni

Centrem každé rodiny je kuchyně. Tam se nejen vaří, ale i žije, schází se celé rodiny, jí se a tráví se zde i chvíle s přáteli. Ještě donedávna byly v Česku kuchyně vytvářené proti přirozené potřebě člověka. To se však naštěstí mění a lidé své rekonstrukce bytů začínají právě odtud. Chcete i vy mít dokonalou kuchyň, kam se budete po náročném dni vracet, kde budete mít vše po ruce, a vaření bude skutečná zábava? Vytvořte si takovou dokonalou kuchyň s pomocí profesionálů.

Každý máme o své kuchyni nějaké představy. Někdo ji chce super moderní s vysokým leskem a někdo naopak vintage s anglickou nostalgií. S tím si ještě poradíme, jenže jak vyřešit, tu zapeklitou situaci, kdy se vám na ploše dvou metrů má vlézt pračka, myčka a ještě k tomu sporák. A co kdyby bylo možné tento problém nahradit dokonce několika způsoby. Někdy je fajn nechat si poradit.

Kuchyně přímo na míru

Ano, můžete si koupit za pár korun nějakou univerzální kuchyň z obchodu s nábytkem. Její cena je nízká díky tomu, že podobných kuchyní bylo vyrobeno několik desítek či dokonce stovek, jenže to neřeší tu situaci, kdy by nám měla adekvátně sedět do našeho prostoru. A vězte, že takové kuchyně nikdy naprosto dokonale sedět nebudou. I proto jsou vhodnější kuchyně na míru, které jsou navíc vyrobeny z kvalitnějších materiálů, mají dlouhodobou záruku a jsou přesně podle vašich představ.

Tipy na nákup:  Objednejte si kuchyni na míru přímo od výrobce

Kuchyňské studio Havířov

Hledáte kuchyňské studio? Pokud jste z Moravskoslezského kraje, můžete se podívat na práci kuchyňského studia IMPRO. Má za sebou dlouhou historii, která čítá více než deset let. To vím rozhodně, protože tak dlouho mám od nich svou kuchyni, která dokonce přežila i jedno stěhování. Kuchyňské studio Havířov bylo jejich počáteční stanicí, kde s navrhováním a realizací začínali. Pamatuji si je ještě, jak sídlili na mé původní základní škole, která se pak následně stala jejich dílnou. Díky kvalitní práci se v průběhu oněch několika let řádně rozrostli a dnes mají své dílny jinde. Kromě Havířova také mají své Kuchyňské studio i v Ostravě a Frýdku – Místku.

Kuchyňské studio Ostrava

Kuchyňské studio Ostrava leží na hlavním tahu do Ostravy – Poruby, kousek od Univerzity, kousek od Kulturního domu a také kousek od Futurum. Není k přehlédnutí a i zde naleznete zcela kompletní služby nejen v realizaci těch nejrůznějších kuchyní, ale také i dalšího nábytku. My od nich třeba máme zcela unikátní knihovnu, kterou jsem si navrhla sama. Tato knihovna zaslepila jedny nežádoucí dveře. Každému se dodnes líbí, a to i přesto, že již v novém bytě nezakrývá žádné nechtěné dveře.

Tipy na nákup:  Kuchyně s ostrůvkem jako aktuální trend číslo jedna

Kuchyňské studio Frýdek – Místek

Kuchyňské studio Frýdek – Místek představuje jen další krok ke svým zákazníkům. Snaha vyjít jim vstříc, být jim po ruce a usnadnit tak realizaci jejich přání. V každém kuchyňském studiu si před realizací samotné kuchyně, můžete nechat vypracovat 3D návrh kuchyně zcela zdarma. Vy si pak už jen vyberete, co by se vám líbilo nejvíce.

Kuchyně si nepořizujeme každý rok a nestojí nás jen pár korun, realizace u odborníků se zde rozhodně vyplatí. Jen tak získáte praktického nadčasového pomocníka, kde budete mít vše po ruce a vaření bude jednou velkou radostí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *