Nejde vám vůbec spát, neboť slastné usínání maří světlo z ulice?

Jste během léta vystaveni na milost a nemilost slunci, které neustále svítí do vašich oken? Anebo prostě jen toužíte po určitém soukromí? Častým rozhodnutím, které řeší většina klientů, bývá: zvolit si vnitřní stínění, případně venkovní stínění. V některých případech pomohou venkovní žaluzie, praktické venkovní rolety, markýzy, pergoly, nebo i svislé fasádní clony, v jiných případech zase vnitřní žaluzie, látkové sítění nebo sítě proti hmyzu. Nejvýhodnější varianta není pouze jedna.

Nejlepším a užitečným řešením úplného zastínění oken jsou rolety

Výtečné venkovní rolety Climax budou skvělým ochráncem vašich oken před nepříznivými povětrnostními vlivy, venkovní rolety spolehlivě dovedou snížit hluk z okolí a k tomu přispějí k obraně domu. A proto užitečné rolety Climax slouží jako stoprocentně efektivní obrana před slunečními paprsky, ale rolety Climax jsou souběžně užitečným pomocníkem při izolaci domu. Pakliže vám více sedí nějaká designová varianta, každý pokoj vám útulně zkrášlí látkové stínění, kam spadají vkusné látkové rolety, nebo plisé žaluzie, obzvláštní japonské posuvné stěny a zajímavé vertikální žaluzie Climax. Všechny textilní kolekce Climax mají bohatou barevnou paletu, jsou z jakostních materiálů s neotřepaným dekorováním.

Tipy na nákup:  Na venkov patří retro nábytek
Nejde vám vůbec spát, neboť slastné usínání maří světlo z ulice?
Nejde vám vůbec spát, neboť slastné usínání maří světlo z ulice?

Vybírejte kvalitu prověřenou časem

Originální venkovní rolety Climax jsou užitečnou částí oken díky svým nesporným znakům. Rozmanité typologie rolet se různí dle zpracování lamel, dle variant ovládání a montování – novostavby a rekonstrukce mívají rolety s podomítkovým boxem a rolety do stavebních překladů, k ukončeným stavbám se hodí více rolety s přiznaným boxem. Námi nabízené rolety Climax se mohou ovládat na dálku, mají motorový pohon.

Preferujte tuzemského dodavatele

Kvalitní zastínění vašeho balkonu či terasy spolehlivě zajistí markýzy od prověřeného tuzemského dodavatele Climax, k jejímž důležitým pozitivům patří hlavně kvalitní konstrukce, pevné látky v bohatém barevném provedení plus spousta efektivních součástí. Rovněž na prodávané markýzy, stejně jako na rolety, venkovní rolety a ostatní stínění, nechává firma Climax prodlouženou záruční dobu na čtyři roky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *