Pořizujeme zastřešení bazénů. Čemu bychom měli věnovat pozornost

Pro majitele zahradních bazénů, kteří si chtějí prodloužit koupací sezónu a ušetřit si starost s údržbou, je bazénové zastřešení nezbytností. Díky němu si voda v bazénu udržuje příjemnou teplotu a je tak možné se koupat i v měsících, kdy už jsou všechna veřejná koupaliště dávno zavřená.

Zastřešení bazénu dále chrání vodu před znečištěním polétavými nečistotami a snižuje spotřebu bazénové chemie, díky čemuž šetří čas i peníze potřebné k údržbě bazénu. Rodiče jistě ocení také bezpečnostní funkci zastřešení, která zabraňuje nechtěnému pádu dítěte do vody.

Při výběru věnujte pozornost parametrům bazénu

Najít to správné zastřešení, které by odpovídalo tvaru a velikosti konkrétního bazénu a ladilo s domem a zahradou, může být problém. Například  společnost Alukov, která má s výrobou bazénových zastřešení více než 20leté zkušenosti, své výrobky přizpůsobuje na míru podle konkrétních dispozic bazénu a zahrady, ale i přání zákazníka. Nabízí nejširší výběr tvarů a barev zastřešení bazénů v České republice, takže si vybere skutečně každý. Alukov vyrábí například velmi nízká zastřešení, která jsou elegantní, nenápadná a nenarušují ráz zahrady. Vyberou si ale i příznivci větších podchozích zastřešení, pod kterými je možné se pohodlně procházet v bazénu i mimo něj, když například venku prší nebo fouká silný vítr.

Tipy na nákup:  Postavte si zahradní domek za víkend

Alukov zajišťuje bezplatné zaměření a poradenství

včasné dodání do 4 týdnů od objednávky i instalaci zastřešení na místě, díky kterému zákazníkům ušetří starosti s neodborně smontovaným zastřešením. Pochozí kolejnice jsou zapuštěné do podlahy kolem bazénu, takže nehrozí zranění nebo zakopnutí při nechtěném šlápnutí na kolejnici. Jednotlivé segmenty zastřešení klouzají velmi hladce a zvládne je bez větší námahy otevřít téměř každý. Nechtěnému posuvu zastřešení například dětmi nebo vlivem větru lze zabránit uzamčením každého jednotlivého segmentu.

I přes lehkost posuvu jsou zastřešení Alukovu bytelná a splňují evropské bezpečnostní normy tím, že vydrží zátěž sněhu nebo nápor silného větru. Zákazník si tak může být jistý, že mu zastřešení bude bez problémů sloužit desítky let. Celý sortiment Alukovu je k vidění v showroomech zastřešení v Praze a Orli u Chrudimi, kde je možné se přesvědčit o lehkosti posuvu i kvalitě zpracování.

Tipy na nákup:  Party stany a infrazářiče pro narozeninové party

Inspirujte se

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *