Postavte si zahradní domek za víkend

Zahradní domky patří k relativně jednoduchých typům staveb. Pro jejich realizaci nepotřebujete žádné speciální znalosti ani vzdělání, stačí jen trocha šikovnosti. Přesto si mnozí z nás v tomto ohledu příliš nevěří.

A přitom je stavba zahradních domků, zakoupených u odborníků na slovo vzatých, rychlá a  opravdu snadná. Obejde se bez kopání nebo betonování základů. Hotový domek můžete okamžitě zatížit nebo ho bez problémů přemístit na jiné místo.

Velký zahradní domek? Žádný problém?

Pořídili jste si zbrusu novou zahradní sekačku nebo rovnou traktůrek a řešíte co nejlepší a co možná nejrychlejší uskladnění? Vsaďte na velké zahradní domky Herold s půdorysem až 504 × 4380 cm (i víc, pokud přikoupíte modely s verandou nebo přístřeškem). Ale nebojte se, i tyto krasavce zvládnete sestavit za víkend.

Tipy na nákup:  Zahradní stan v různých barvách i na vaši zahradu

K vám domů totiž dorazí v podobě přehledné panelové stavebnice. Potřebovat budete jen AKU šroubovák nebo vrtačku s příslušným bitem. Na libovolném suchém povrchu poté sestavíte rám a kolem něj postupně podlahu, stěny i střechu domku. Součástí balení je samozřejmě i přehledný návod s fotografiemi a podrobným postupem práce. A na vaše dotazy jsou připraveni odpovědět i vyškolení pracovníci na informační lince.

Až budete mít hotovo…

Po dokončení stavby nezapomeňte hotové domky Herold ošetřit nátěrem či impregnací, aby lépe odolávaly vlhkosti a nepříznivým vlivům počasí. Tuto službu si samozřejmě můžete přiobjednat, stejně jako samotnou montáž domku přímo na místě – to kdybyste si přece jenom dostatečně nevěřili.

Všechny zahradní domky z e-shopu Domky-Herold.cz jsou vyráběny z kvalitního dřeva. Jsou dostatečně odolné a přitom cenově dostupné pro jakéhokoli majitele zahrady. Zamilujte si moderní design, snoubící se s kvalitními materiály, a vyzdobte svou zahradu krásnou stavbou z přírodního dřeva, do níž můžete jen tak mimochodem schovat vše, co zrovna nepotřebujete. A seženete tu i další doplňky na zahradu, třeba dětské domečky, hřiště nebo skluzavky. Nabídka je skutečně široká, takže si určitě vyberete i vy.

Tipy na nákup:  Pořizujeme zastřešení bazénů. Čemu bychom měli věnovat pozornost

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *