Vybavte svou dílnu či sklad moderními přepravkami

Policové regály šetří místo, ale aby byly zároveň i maximálně přehledné, neobejdou se bez vhodného doplňkového vybavení. Chytrým nákupem přepravek si ušetříte mnoho starostí s častým nahrazováním nefunkčních kusů, a jedním tahem vyřešíte také komfortní a bezpečnou přepravu z místa na místo.

Nejenom nevzhledné kusy plastu

Pokud nakupujete tento sortiment poprvé, překvapí vás, jak široká nabídka je vám k dispozici. Jen samotné regálové přepravky jsou k dostání v mnoha tvarech a velikostech. Mohou mít praktická průhledná okénka, plně funkční víka nebo praktická madla pro snadnější přenášení.

Standardizované euro přepravky jsou pak přizpůsobeny obvyklému nákladnímu prostoru dodávek a nákladních automobilů, perfektně využijí místo na paletách a celou přepravu zrychlí a zefektivní.

Potýkáte se čas od času se zbožím, které se ve skladu dlouho neohřeje? Bylo by zbytečné pracně je ukládat, pro takové případy doporučujeme spíše tzv. stohové přepravky, jež lze pohodlně navršit na sebe a ušetřit tak místo.

Sklad plný prázdných přepravek? Už nikdy

Stohovatelné přepravky jsou skvělé. Zvládnou vytvořit samostatný regál a využijí i ten nejzapomenutější kout. Ale proč zakopávat o hromady prázdného materiálu, když je k dispozici moderní skládací přepravka? Dokáže totéž co její statické kolegyně, a až ji nebudete potřebovat, jednoduše ji složíte a uložíte stranou. Efektivní a snadnější už to zkrátka být nemůže. Skládací přepravky jsou pevné, odolné a kvalitní, a nevadí jim ani opakované používání. Jejich úkolem je maximálně usnadnit logistiku a starosti související s mnohdy náročným procesem skladování zboží a materiálu.

Zapomeňte na nemoderní, těžké a nepraktické vybavení do skladu či dílny a vsaďte na moderní a dynamickou výrobu, která bez problémů obstojí před jakýmkoliv požadavkem. Nenechte se omezovat a držte krok se současnými trendy. Efektivní skládací přepravky mohou být tím prvním krokem vpřed.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *