Zahradní stan v různých barvách i na vaši zahradu

Máte zahradu? Pokud ano, jistě zde často pořádáte různé zahradní párty a jiné události. Pokud je tomu skutečně tak, dá se potvrdit i informace, že chcete své hosty ochránit třeba před větrem, stejně jako deštěm. A v takovém případě vám zaručeně pomůže párty stan. Ten nemusíte vybírat nutně jenom podle velikosti, jelikož zahradní stan dnes nabídne i bohaté varianty barevného provedení. Podívejte se spolu s námi na ty, které se mohou hodit i na vaši zahradu.

Párty stany začínají klasikou – bílou barvou

Začít určitě musíme naprostou klasikou, a to v podobě bílé barvy. O ní musíme říci, že patří v tomto sortimentů mezi naprostý základ. Pokud tedy hledáte párty stany prodej, jenom těžko byste hledali obchod, kde by bílá barva nebyla k dispozici. Co u ní rozhodně nadchne, to je také nízká cena, jelikož bývá spojována s cenově nejdostupnějším řešením. Komu tedy stačí obyčejný zahradní párty stan, s běžným designem a hlavně nízkou cenou, je tato volba rozhodně tou správnou.

Tipy na nákup:  Postavte si zahradní domek za víkend

Zkuste i zahradní altán v barvě, která bude se zahradou ladit

O jakou barvu se jedná? Jistě nemusíme dlouze připomínat, proč máme na mysli barvu zelenou. Tu má většina rostlin a tak je jasné, že i zahradní altán v tomto barevném provedení bude rozhodně volbou číslo jedna, se kterou zaručeně neuděláte chybu. Dnes samozřejmě výrobci nabízejí takové altány spíše v tmavším zeleném provedení. Díky tomu se nemusíte bát jakýchkoliv vyzývavých a doslova svítivých barev. Právě naopak. Máte tak jistotu, že daná barva bude s celou plochou velmi dobře ladit.

Podobně je tomu i v případě druhé méně odvážné, ale korespondující barvy. I tu najdeme v přírodě, a to doslova ve všech oblastech vodních ploch. Nemusíme tedy připomínat, že máme na mysli zahradní altány s kovovou konstrukcí v modrém provedení. A to v tmavě modrém řešení, které rozhodně zaujme jak vzhledem, tak i praktičností. Takové zahradní altány se totiž pyšní i tím, že na nich téměř nejsou vidět jakékoliv případné drobné nečistoty. A to i s jistotou, že si zachová všechny své pozitivní vlastnosti. Špička současného trhu, a to nepromokavé zahradní stany altány totiž nabídnou ochranu:

  • Před velkým nebo drobným deštěm
  • Před slunečními paprsky
  • Před slabším, ale i větším větrem.

Chcete být originální? Zkuste zahradní stany a altány v červené barvě

Nemusíte vždy zůstávat u klasiky, kterou zahradní party stany reprezentují ať už v podobě bílé, modré nebo také zelené barvy. Pokud vám nevadí, že budete odvážnější, můžete se vydat i jinými cestami. Ideální, pokud je vaše zahrada laděna spíše v moderním duchu a vy tak primárně hledíte na to, čím ji ještě více ozvláštnit. V takovém případě hledejte párty prodej stan v červené barvě. Ano, i ta v daném segmentu existuje. A i když je mnoho lidí, kteří by si ji na své zahradě nedokázali představit, je stejně tak i velké množství těch, kteří s ní rozhodně nemají problém.

Tipy na nákup:  Jak ošetřovat dřevěný zahradní nábytek

Skládací altán nemusí být jenom jednobarevný

Výše jsme se dotkly několika variant, které mají jednu věc společnou. A to konkrétně fakt, že se jedná o provedení výhradně jednobarevné. To ale není jedinou možností, jelikož kovový altán s plachtou dnes můžete zakoupit i v provedení vícebarevném. Ideálním příkladem je kombinace modré a bílé barvy, kdy jsou jednotlivé stěny altánu vyvedeny v pruhovaném motivu. Ten je ideální zárukou toho, že tyto zahradní stany budou taktéž vypadat zajímavě a originálně. I to je cesta, jakou se dnes lze snadno vydat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *