Vzdušné schodiště je moderním trendem

Interiérová schodiště jsou prvkem, který by měl svým majitelům dělat společnost po dlouhou řádku let. Samozřejmostí je proto sázka na kvalitu a spolupráce s ověřenou a zkušenou firmou. A kde najít obojí?

Partnerství, které nedělá kompromisy

Tak tohle slovo byste při plánování a realizaci vůbec neměli používat. Kompromis znamená vždy ústupek, prohřešek proti původním představám. A čemu chcete ustupovat v případě schodiště? Estetice nebo požadavkům na bezpečnost? Obojí znamená pohodlně vydlážděnou cestu do pekel.

Ale v zámečnictví České Budějovice Zdeněk Hajný není pro takové nedostatky místo. Zkušení pracovníci uchopí vaši představu o krásném, praktickém a vzdušném schodišti, které by plnilo svou funkci, aniž by nepříjemně zasahovalo do prostoru, a přetvoří je v perfektní projekt, odpovídající přesně tomu, co si přejete.

Všechno s vámi zkonzultují – od volby vhodného materiálu až po finální protiskluzovou úpravu nebo výběr stylových doplňků a dekorací. S nimi budete svým vlastním pánem doopravdy, a ne jen na papíře.

Tipy na nákup:  Pořízení oblíbené vířivé vany, moderní sauny, popřípadě infrasauny pomůže lépe zvládat choroby
Vzdušné schodiště je moderním trendem

V hlavní roli materiály

Kvalitní schody a schodiště musí být pevné a trvanlivé už od základů. Zámečnictví Zdeněk Hajný vám proto nabízí kvalitní sklo, dřevo i několik druhů nerezové oceli včetně těch určených pro použití v náročných podmínkách (např. u vnitřních bazénů). Milujete teplou přírodní krásu dřeva, jedinečnou vzdušnost a transparentnost skla, studený elegantní lesk oceli nebo starodávnou noblesu mosazi nebo mědi?

Navštivte galerii na internetových stránkách www.zamecnictvi-hajny.cz a pokochejte se dostupnými možnostmi v již hotových realizacích nejrůznějších druhů a typů schodišť. A zapomenou nesmíme ani na zábradlí České Budějovice tvořící nedílnou součást schodišť po estetické, technické i bezpečnostní stránce. Navrhněte si vlastní originální řešení nebo se inspirujte již hotovými. V rukách zkušených odborníků bude obojí vypadat prostě na jedničku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *